Életében először nyalták ki
Beküldő:BogyóRita gimnáziumi osztálytársam volt. Az érettségi óta nem találkoztunk, most a tízéves érettségi találkozón futottunk újra össze.
Ahogy lenni szokott, mindenki elmesélte az élete elmúlt tíz évét. Ő most már a második férjével él, egy dél-dunántúli nagyvárosban tanárnő. Nem is nagyon figyeltem rá, pedig helyes lány volt a suliban is és mára is jó nő lett, igazi érett asszony. Engem inkább Betti érdekelt, már a suliban is ő rá hajtottam volna, de lúzer voltam.
A meglepetés a buli végén jött. Táncoltunk, és nekem Rita jutott. Úgy bújt oda hozzám, mintha évek óta minden nap vagy minden héten együtt táncoltunk, bulizunk volna. Beszélgetünk közben, elmondta, jól van, klassz az élete. Aztán beszélgetés közben derült ki, hogy mind a ketten ugyanabban a panzióban foglaltunk éjszakára szobát - ő is messze lakik, én meg az ország másik végében.
Így amikor vége lett a bulinak, együtt indultunk az alig két sarokra lévő panzióba. Kapukulcs is volt nálunk, mert a kégli úgy működött, hogy a tulaj nem volt ott állandóan, a vendégek a kulccsal akkor jártak ki-be, amikor akartak.
Rita szobája az elsőn volt, az enyém a földszinten. Amikor el akartam köszönni, megkérdezte:
- Nem jössz fel még egy kicsit dumálni?
Miért ne, gondoltam. Kicsit már mind a ketten be voltunk csípve...
Ám ahogy beléptünk az ajtón, valami olyan történt, amire végképp nem számítottam. Rita átkarolta a nyakamat és úgy lesmárolt, mint még soha senki. A nyelve azonnal a számban volt és nem engedett.
- Hát ez... - kérdeztem, amikor végre kaptam levegőt.
- Te kis hülye - válaszolta. - Már amikor egy osztályba jártunk, akkor akartalak, de az istennek se vettél észre.
Ekkor esett le, hogy tényleg így volt. Rita abban az időben elég rámenős volt, és ami végül is tetszett benne, hogy ha elengedte magát, nem fogta vissza a szövegelését, egy-egy ?bassza meg? vagy ?lófasz? simán kicsúszott a száját.
Persze nem állhattam meg, hogy ne próbáljam ki, mit akar. Elkezdtem én is csókolni, ott a bejárati ajtónál. Nekitámasztottam és nem csak a derekét, de a mellét is elkezdtem tapizni. Nem tiltakozott, csendben nyögdécselni kezdett.
Nekem se kellett több, megmarkoltam a kellemes, nem túl nagy, de igen kerek melleit. Ő kigombolta a blúzát és a fejemet odahúzta a mellei közé. Adtam a kis völgybe egy-két csókot, de ekkor már mást kívántam: kigomboltam a blúzát és bekaptam a mellbimbóit.
Nem volt sok nővel még dolgom, de ilyet nem láttam: a melleit a számba tuszkolta, egyre erősebben sóhajtozott, szinte elélvezett.
- Gyere - fogta meg a kezem és odavezetett az ágyhoz.
Hanyatt feküdt és magára húzott. Nem bírtam tovább, szinte ész nélkül kezdtem kivetkőztetni a ruhájából. Nem kellett két perc és majdnem meztelenül feküdtünk az ágyon. Közben én tovább harapdáltam a melleit, ő remegett attól, amit csináltam. Félrehúztam a bugyiját, és megláttam a gyönyörű pináját. Fazonra volt borotválva, valami csodás látvány volt.
Eddigre már állt a farkam. Rita odanyúlt, és minden teketória nélkül a hüvelybejáratához illesztette.
- Basszál meg - suttogta
Nem kérettem magamat. Betoltam a farkamat az addigra már nedves pinájába és elkezdtem szépen lassan baszni.
- Hú, de finom a farkad. Basszál... basszál meg.
Én pedig elkezdtem kefélni. Nem is kefélni, sokkal inkább kúrni.
Ő átölelt, a combjait a derekam közé fonta és magába húzott tövig.
- Gyere, fordulj meg - mondtam
Azonnal lecsúszott a farkamról, feltérdelt és pucsított: gyönyörű volt a segge és alatt a szép, szőrös pinája. Megmarkoltam a seggét és hátulról tövig merítettem benne a farkamat. Azonnal felnyögött. Csodás kis vékony segge volt, és ahogy néztem, a látványtól még keményebb lett a farkam. Így basztam,basztam, és éreztem, nem sok kell, hogy elélvezzek.
- El fogok menni - szóltam
- Nem érdekel. Basszál meg, azt akarom, hogy élvezz belém - válaszolta elfúló hanggal.
És valóban megbasztam. Lehasalt, a fenekét kinyomta és egyre jobban lihegett. Nem kellett sok idő, hogy a csúcsra jusson. Az arcát belefúrta a lepedőbe és magas hangosan visítva elélvezett, eközben remegett az egész teste. A remegés a tarkójából indult el és a segge is átvette ezt a rázkódást. Persze én se bírtam tovább: tövig nyomtam a farkamat és telelőttem a pináját.
Csodás volt. Lassan kihúztam a farkamat, ő lefeküdt és lihegve megszólalt:
- Végre, baszd meg, tíz éve kellett volna ezt csinálnod...
Meglepődtem.
- Miért, nem volt akivel csináljad?
- De, te hülye. Már a második férjemmel vagyok. De én téged akartalak akkor nagyon.
Nem hagyott nyugodni valami:
- Miért, a pasijaiddal nem volt jó?
- Csak három pasim volt, abból kettő a férjem - és folytatta - de jó volt mind a hárommal.
Néztem, néztem, és közben a combjai közét figyeltem, ahonnan lassan kezdett kicsorogni a gecim.
Odahajoltam és elkezdtem apró puszikat adni a két combja belső oldalára.
- Hé, mit csinálsz?
Nem szóltam egy szót sem, csak egyre feljebb kezdtem csókolgatni. Adtam egy csókot a pinája közepére, amire összerándult a teste. Ezt úgy vettem, hogy nem tiltakozik ellene, kinyújtottam nyelvemet és belenyaltam a hüvelyébe.
Valami eszméletlen történt: felsikoltott és rátette a kezét a fejemre és arrébb igazította - ebben a pillanatban a nyelvem hozzáért a csiklójához.
- Jézusom - kiáltott fel - te most.... te most... mit csinálsz? Kinyalod a pinámat?
Nem vettem el a fejemet, csak bólintottam egyet, és elkezdtem először lassan, aztán egyre gyorsabban nyalni.
A pinája úgy benedvesedett, amilyet még nem tapasztaltam soha - pedig már nyaltam pár pinát.
- Atyaisten... ez valami csodálatos!!! - kiáltotta - nyaljál, nyaljál.... nyald ki a pinámat!!!
Körülbelül öt percig tartott az akció. Amikor elkezdett megfeszülni a teste, ráerősítettem, még erősebben nyomtam a nyelvemmel a csiklóját és közben megemeltem a fenekét a két kezemmel.
Rita felsikoltott, majd elkezdett rángatózni a teste. Ilyen orgazmust még nem láttam. Teljesen elvesztette az önuralmát, olyan erővel rángatózott, hogy alig bírtam a nyelvemet ott tartani. De ő fogta a fejemet, irtózatos erővel szorította rá a pinájára és legalább ötöt-hatot sikoltott.
Eközben a pinájából erőteljesen kitódult a nedve, keveredve a gecimmel - amit csak nyaltam, nyaltam...
Percekig tartott az orgazmusa. Mintha elájult volna, úgy nyúlt el az ágyon.
- Istenem - szólalt meg, miután kapott levegőt. - Engem még sose nyaltak ki
Nem akartam hinni a fülemnek.
- Ne hülyéskedj már, még sose?
- Nem. Egyik pasim se nyalt, te vagy az első, aki így elégítettél ki. Csodálatos volt, még sose éreztem ilyet
- Te voltál csodálatos.
Láttam rajta, hogy teljesen elzsibbadt. Perceken belül elaludt.
Másnap reggel egymás mellett ébredtünk. Én szívesen folytattam volna, de mind a kettőnknek menni kellett.
- Hívlak majd - mondta.
De nem hívott. Pár nap múlva egy üzenetet kaptam tőle.
?Ezt meg kell ismételnünk?
A válaszomban megkérdeztem:
?Mi van, a párod még most sem akar nyalni??
?Nem, és nem is kell. Te kellesz. Azt akarom, hogy kinyaljál megint.?
Így hát a következő héten ismét találkoztunk és újra kinyaltam. Megmutattam neki azt a figurát is, amikor az arcomra ül, és úgy nyalom ki. Ez még jobban tetszett neki - nem is csodálom, hiszen így nagyobbat élvez.
Most itt tartunk. rendszeresen találkozunk, és imádom, ahogy elélvez, amikor nyalom a pináját.
Tetszett ez a szex történet? A véleményed számít!
Tetszik (124) Nem tetszik (86)
Szólj hozzá a chaten, ha beszégetni szeretnél a történetekről!
2024-03-08 22:29:41
Ruszó Sándor
Nagyon izgi történet én is steretek nyalni es igy h ráül a stámra.
Ezt a szex történetet 13759 X olvasták el.